Dr n. med. Izabela Walawender

Dr n.med. Izabela WALAWENDER

Specjalista stomatologii dziecięcej, ortodoncja

Dr n. med. Izabela Walawender ukończyła studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Odbyła staż podyplomowy w renomowanym Centrum Stomatologii w Gliwicach pod patronem prof. Stefana Barona. Razem z mężem jest właścicielką Specjalistycznego Centrum Stomatologii BIANCO. Dr n. med. Izabela Walawender ukończyła studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Odbyła staż podyplomowy w Centrum Stomatologii w Gliwicach pod patronem prof. Stefana Barona. Razem z mężem jest właścicielką Specjalistycznego Centrum Stomatologii BIANCO.

W 2014 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie medycyny.

W roku 2015 zdała egzamin specjalizacyjny w zakresie stomatologii dziecięcej. Jest członkiem Polskiego towarzystwa Stomatologii Dziecięcej oraz Amerykańskiego Stowarzyszenia Ortodontycznego (IAO – International Association for Orthodontics). Jest również certyfikowanym lekarzem  Invisalign. Oprócz stomatologii dziecięcej specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych. Pracę zawodową łączy z pracą naukową, jest autorem wielu publikacji naukowych w czasopismach branżowych. Stale podnosi  swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach teoretycznych oraz praktycznych dotyczących zarówno leczenia stomatologicznego, jak i ortodontycznego. Najważniejszym celem Pani doktor jest uśmiech na twarzach pacjentów.

  • Dyplomowany Specjalista Stomatologii Dziecięcej;
  • Master class of invisalign (trzystopniowy kurs prowadzony przez dr Andrea Bazzucchi Uniwersytet Cleveland, Ohio, USA);
  • Kurs Ortodontyczny I stopnia- prof. Milan Kamínek, dr Marie Štefková;
  • Kurs Ortodontyczny II stopnia- prof. Milan Kamínek, dr Marie Štefková;
  • System Damona. Jak osiągnąć sukces — Grzegorz Sanocki;
  • Ortodoncja dla dentystów ogólnie praktykujących — część I i II M. Dolecki.
Sprawdź certyfikaty