Leczenie dzieci

Dlaczego stomatologia dziecięca Bianco?

Centrum Stomatologii BIANCO KIDS zlokalizowane, mieście Częstochowa, jest nowoczesnym ośrodkiem stomatologicznym, który powstał z myślą o najmłodszych pacjentach. NIE LECZYMY NA SIŁĘ. Dążymy do tego, aby każdy mały pacjent siadał na fotelu stomatologicznym z uśmiechem na twarzy. Dbamy o komfort naszych pacjentów oraz ich rodziców.

Bajkowy pokój zabaw

Dzieci przed wizytą mogą pobawić się w kolorowej, bogato wyposażonej bawialni, stanowiącej odrębną poczekalnię. Na ekranie monitora wyświetlane są bajki dla najmłodszych pacjentów. W pokoju zabaw znajdują się liczne zabawki, książeczki, malowanki, które skutecznie zajmują najmłodszych pacjentów. Do dyspozycji dzieci są również woda oraz soczki.

Unikatowe procedury

Każde dziecko za wspaniałą postawę w gabinecie otrzymuje za każdym razem nagrodę. Mamy dwa odrębne kosze z nagrodami dla dziewczynek i chłopców, z których mali pacjenci sami wybierają atrakcyjną dla siebie zabawkę. Dzięki takiej motywacji dzieci z przyjemnością odwiedzają stomatologa oraz niezwykle chętnie chcą leczyć chore ząbki.

Nasza oferta

Kontakt z nami

Bianco Stomatologia

ul. Traugutta 75Z
42-200 Częstochowa
W niedzielę i święta dyżur telefoniczny.

Godziny otwarcia

 • Poniedziałek 9-20
 • Wtorek 9-20
 • Środa 9-20
 • Czwartek 9-20
 • Piątek 9-20

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  email

  Treść zgłoszenia: