Leczenie dzieci

Dlaczego stomatologia dziecięca Bianco?

Specjalistyczne Centrum Stomatologii BIANCO KIDS zlokalizowane mieście Częstochowa jest jedną z najnowocześniejszych ośrodków stomatologii w Polsce, która powstała z myślą o najmłodszych pacjentach. NIE LECZYMY NA SIŁĘ. Dążymy do tego aby każdy mały pacjent siadał na fotelu stomatologicznym z uśmiechem na twarzy. Dbamy o komfort naszych pacjentów oraz ich rodziców.

Bajkowy pokój zabaw

Dzieci przed wizytą mogą pobawić się w kolorowej, bogato wyposażonej bawialni stanowiącej odrębną poczekalnię. Na ekranie monitora wyświetlane są bajki dla najmłodszych pacjentów. W pokoju zabaw znajdują się liczne zabawki, książeczki, malowanki, które skutecznie zajmują najmłodszych pacjentów. Do dyspozycji dzieci są również woda oraz soczki.

Unikatowe procedury

Każde dziecko za wspaniała postawę w gabinecie otrzymuje za każdym razem nagrodę. Mamy dwa odrębne kosze z nagrodami dla dziewczynek i chłopców, z których mali pacjenci sami wybierają najfajniejszą dla siebie zabawkę. Dzięki takiej motywacji dzieci z przyjemnością odwiedzają stomatologa oraz niezwykle chętnie chcą leczyć chore ząbki.

dentysta dla dzieci Częstochowa
stomatologia dziecięca
dentysta dziecięcy

Nasza oferta

Kontakt z nami

Bianco Stomatologia

ul. Traugutta 75Z
42-200 Częstochowa
W niedzielę i święta dyżur telefoniczny.

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek 9-20
  • Wtorek 9-20
  • Środa 9-20
  • Czwartek 9-20
  • Piątek 9-20
  • Sobota 9-18

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
email
Treść zgłoszenia: