O nas

SPECJALISTYCZNE CENTRUM STOMATOLOGII BIANCO KIDS jest nowoczesnym ośrodkiem stomatologicznym, który powstał z myślą o najmłodszych pacjentach.

NIE LECZYMY NA SIŁĘ

Dążymy do tego, aby każdy mały pacjent siadał na fotelu stomatologicznym z uśmiechem na twarzy. Dbamy o komfort naszych pacjentów oraz ich rodziców. Wszystkie zabiegi wykonywane są  bezboleśnie w znieczuleniu komputerowym oraz przy użyciu gazu rozweselającego. Zapewniamy miłą i przyjazną atmosferę.

Dzieci przed wizytą bawią się w kolorowej, bogato wyposażonej, multimedialnej bawialni, która pozwala im zapomnieć, że są w gabinecie stomatologicznym.

Nasza kadra to lekarze z długoletnim doświadczeniem, zdobytym w ciągu lat pracy w renomowanych klinikach stomatologicznych w Polsce oraz na licznych kursach w kraju i za granicą.

Dr n. med. Izabela WALAWENDER ukończyła specjalizację ze stomatologii dziecięcej, a z najmłodszymi pacjentami pracuje od 10 lat. To właśnie uśmiech najmłodszych pacjentów sprawił, iż postanowiła stworzyć  gabinet stomatologiczny przyjazny dzieciom w Częstochowie.