O nas

SPECJALISTYCZNE CENTRUM STOMATOLOGII BIANCO KIDS jest jednym z najnowocześniejszych ośrodków stomatologii w Polsce, który powstała z myślą o najmłodszych pacjentach.

NIE LECZYMY NA SIŁĘ

Dążymy do tego aby każdy mały pacjent siadał na fotelu stomatologicznym z uśmiechem na twarzy. Dbamy o komfort naszych pacjentów oraz ich rodziców. Wszystkie zabiegi wykonywane są  bezboleśnie w znieczuleniu komputerowym oraz przy użyciu gazu rozweselającego. Zapewniamy miłą i przyjazną atmosferę.

Dzieci przed wizytą bawią sie w kolorowej, bogato wyposażonej, multimedialnej bawialni, która pozwala im zapomnieć że są w gabinecie stomatologicznym..

Nasza kadra to wysoko wykwalifikowani lekarze specjaliści z długoletnim doświadczeniem klinicznym, zdobytym w ciągu lat pracy w najlepszych klinikach stomatologicznych w Polsce oraz na licznych kursach w kraju oraz za granicą.

Dr n. med. Izabela WALAWENDER jest dyplomowanym specjalistą stomatologii dziecięcej a z najmłodszymi pacjentami pracuje od 10 lat . To właśnie uśmiech najmłodszych pacjentów sprawił iż postanowiła stworzyć  gabinet stomatologiczny przyjazny dzieciom w Częstochowie.