Dlaczego my?

Specjalistyczne Centrum Stomatologii BIANCO jest nowoczesnym ośrodkiem stomatologicznym. Powstało z myślą o wymagających pacjentach oczekujących wysokiej jakości usług połączonych z komfortem i miłą atmosferą.

Posiadany przez Centrum Stomatologii BIANCO wysokiej klasy sprzęt stomatologiczny, umożliwia wykonanie skomplikowanych zabiegów. W swojej praktyce stomatologicznej łączymy pasję, technologię oraz jakość. Dążymy do tego, aby spełnić Państwa marzenia o wspaniałym uśmiechu. Centrum specjalizuje się w interdyscyplinarnym leczeniu implanto – protetycznym, ortodoncji oraz kompleksowym leczeniu najmłodszych pacjentów. Nasza kadra to wysoko wykwalifikowani lekarze z długoletnim doświadczeniem klinicznym, zdobytym w ciągu lat pracy w renomowanych gabinetach w Polsce oraz na licznych kursach w kraju i za granicą.

Na terenie w pełni klimatyzowanego centrum znajdują się specjalistyczne gabinety oraz pracownia rtg, wyposażona w cyfrowy sprzęt diagnostyczny. W trosce o komfort do Państwa dyspozycji są dwie poczekalnie, poczekalnia główna dla dorosłych oraz multimedialna poczekalnia dla dzieci, bogato wyposażoną w zabawki oraz telewizor, na którym lecą bajki.

Ponadto, placówka przystosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych, a każdy pacjent liczyć może na miłą obsługę (darmowa kawa, herbata, zimne napoje, wi-fi).

Przed Centrum Stomatologii BIANCO znajduje się prywatny, monitorowany parking.