Protezy

protezy zębowe Częstochowa

Protezy zębowe zastępują brakujące grupy zębów. Najczęściej są to uzupełnienia wyjmowane i ponownie umieszczane w jamie ustnej przez pacjenta.

Protezy mogą poprawić zdrowie i wygląd pacjenta, przywracając naturalne funkcje jedzenia oraz mówienia. W Centrum Stomatologii BIANCO wykonujemy estetyczne – hybrydowe (bezklamrowe) uzupełnia ruchome. W protezach tych siłą utrzymującą są różnego rodzaju zatrzaski, zasuwy bądź teleskopy.

Alternatywą dla protez tradycyjnych są specjalne protezy „oparte” na implantach. Pacjentom nieposiadającym swoich naturalnych zębów wszczepia się implanty zębowe, a  następnie tworzy się indywidualną, wygodną i naturalnie wyglądającą protezę przymocowaną tak aby eliminować przesuwanie i wypadanie, dając poczucie niebywałego komfortu oraz pewności.

Protezy zębowe wykonywane w naszym centrum charakteryzują się niebywałą naturalnością poprzez zastosowanie w nich wyłącznie anatomicznych zębów oraz charakteryzację strefy dziąsła tak aby wrażenie gotowej pracy do złudzenia przypominało naturę.